Czas się odważyć.

Ludzie są coraz bardziej zmęczeni monotonnością i rutyną. Efekt? Potężny, nieposkromiony optymizm, motywujący kolejne pokolenie ciekawych innowatorów do zmiany zasad, zmiany gry, zmiany świata. Przedstawiamy Nowego Hyundaia ELANTRA.

Twój ruch. Śmiało podążaj swoją ścieżką.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji to samochód dla Klientów pragmatycznych i rozsądnych, a przy tym awangardowych i nowoczesnych. Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.

 1. Czterodrzwiowe coupe.

  Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie, cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.

 2. Inteligentna łączność.

  ELANTA została wyposażona aż w 2 kolorowe wyświetlacze dotykowe: cyfrowe zegary o przekątnej 10,25” oraz system multimedialny z 10,25” ekranem i nawigacją fabryczną.

 3. Premium Audio BOSE.

  8 wysokiej jakości głośników Elantry emituje precyzyjny, mocny dźwięk, od niskich do wysokich tonów z głośnością, która dostosowuje się do prędkości pojazdu.

  Odważny design.

  Ekspresyjny sedan w stylu coupe. Aby uzyskać nowy wygląd czterodrzwiowego coupe, inżynierowie i projektanci Hyundai wydłużyli, obniżyli i poszerzyli samochód w porównaniu z modelem szóstej generacji. Te niewielkie zmiany radykalnie zmieniły kształt samochodu.

  1. Świetne osiągi.

   ELANTRA Nowej Generacji jest napędzana przez wolnossący silnik benzynowy 1.6 MPI o mocy 123 koni mechanicznych.

  2. Technologia dla bezpieczeństwa.

   ELANTRA została wyposażona w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

  3. Najnowocześniejsza łączność.

   Zaawansowane funkcje łączności Elantry są niezwykle intuicyjne i łatwe w użyciu, zapewniając łączność z samochodem i ułatwiając wiele czynności podczas jazdy.

   Usługa łączności Bluelink®

   Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, Nowa ELANTRA jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

   Nowy Hyundai Elantra pokazany z boku zaparkowany na ulicy.
   1
   Logo 5 lat gwarancji Hyundai bez limitu kilometrów.