IONIQ 5. Futurystyczny samochód koncepcyjny.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu, czystemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, w pełni elektryczny IONIQ 5 zapewni Ci zupełnie nowe doświadczenia.

Światowa premiera IONIQ 5.

Zobacz transmisję online ze światowej premiery, która odbyła się we wtorek 23 lutego 2021 roku.

Zalety

Nadeszła przyszłość mobilności elektrycznej.

Dzięki nowemu modelowi IONIQ 5 mobilność nie będzie już tylko nadchodzącą przyszłością, ale rzeczywistością codziennego życia. Ten futurystyczny SUV elektryczny zapewni Ci pełną kontrolę, pomagając zdecydować o Twoim stylu życia oraz jaki będziesz miał wpływ na otaczający świat.

Stylistyka

Futurystyczny projekt samochodu koncepcyjnego.

Unikalny wygląd zewnętrzny IONIQ-a 5 charakteryzuje się czystymi i ostrymi liniami, tworzącymi elegancki i wyrafinowany wygląd. Precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i kształty nadają mu kanciastego, niemal geometrycznego wygląd. Ponadto projektanci Hyundaia zastosowali najnowocześniejsze światła 'Parametric Pixel' z przodu i z tyłu. Ten wyjątkowy element projektu ma zostać zastosowany także w kolejnych modelach submarki IONIQ.

360°

0%
  1. Światła inspirowane pikselami.

   Dobrze widzieć oraz być widocznym - to nasze priorytety. A dzięki lampom LED o strukturze klejnotów z 256 sześciennymi pikselami, na pewno będziesz przyciągał spojrzenia.

  2. Wyraziste lampy z tyłu.

   Innowacyjny projekt oświetlenia LED znajduje się również z tyłu, z charakterystycznymi pikselami parametrycznymi IONIQ 5 wyróżnionymi w unikalnej prostokątnej sygnaturze tylnego światła.

  3. 20" felgi aluminiowe.

   Koła zoptymalizowane pod kątem aerodynamiki stanowią odzwierciedlenie futurystycznego designu, który emanuje ekskluzywnym stylem i harmonizuje z eleganckim profilem.

   Wnętrze

   Przestrzeń i wyjatkowy komfort.

   Wewnątrz modelu IONIQ 5 znajdują się zupełnie nowe elementy: większa płaska podłoga, regulowane przednie fotele, które można całkowicie odchylić do tyłu oraz elastyczna konsola środkowa, którą można przesuwać po całej kabinie, zapewniają niezwykłe wrażenia.

   1. The fully electric and reclining front seats inside the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

    Fotele relaksacyjne.

    Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Odchyl się do tyłu, aby odpocząć podczas ładowania - za pomocą jednego przycisku.

   2. The sliding centre console inside the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

    Przesuwana konsola centralna.

    Dostosuj układ wnętrza do swoich potrzeb. Konsolę środkową można przesunąć z powrotem na tylne siedzenia, aby dzieci mogły używać jej jako stołu piknikowego lub biurka.

   3. The wide-screen digital cockpit inside the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

    Cyfrowy kokpit z dwoma ekranami.

    12,3-calowy ekran dotykowy jest płynnie zintegrowany z 12,3-calowym zestawem wskaźników, co zapewnia zaawansowany technologicznie wygląd. Dzięki temu masz zawsze łatwy dostęp do wszystkich funkcji związanych z jazdą, bezpieczeństwem i rozrywką.

    Osiągi

    Zupełnie nowy poziom wydajności.

    Dzięki zapierającej dech w piersiach dynamice jazdy, przyspieszeniu samochodu sportowego i opcjonalnemu napędowi na wszystkie koła, ten przełomowy elektryczny SUV zapewnia ekscytujące osiągi. Zbudowany na nowoczesnej platformie, która jest jak technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

    1. The 5.2s acceleration icon of the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

     Przyspieszenie.

     Od 0 do 100 km/h w 5.2 sekundy.

    2. The 18 min fast charging icon of the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

     Ultra szybkie ładowanie.

     Od 10% do 80% naładowania baterii w 18 minut.

    3. The 5 min for 100km charging icon of the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

     Czas ładowania.

     Zasięg aż do 100 km w mniej niż 5 minut.

     1. The 44'' advanced head-up display icon of the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

      Wyświetlacz Head-Up.

      Z technologią rozszerzonej rzeczywistości.

     2. The 534 Litres storage icon of the Hyundai IONIQ 5 midsize CUV.

      Pojemność.

      Łącznie aż do 588 litrów w przednim schowku i tylnym bagażniku.

     3. Driving range of up to 500 km on single charge of the IONIQ 5.

      Zasięg jazdy.

      Aż do 500 km zasięgu na jednym ładowaniu.

      Jak długa jest Twoja droga do pracy?

      Oblicz liczbę dni pomiędzy ładowaniem baterii.

      120 km

      IONIQ 5

       

      dni

      pomiędzy
      ładowaniem

      Tak jak istnieje szereg czynników, które wpływają na efektywność paliwową silnika spalinowego, także całkowity zasięg jazdy na napędzie elektrycznym będzie mieć wpływ wielkość akumulatora, styl jazdy, temperatura zewnętrzna czy liczba pasażerów i ilosć bagaży.


       Gwarancja

       5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

       Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

       Hyundai IONIQ 5 podczas ładowania.
       1

       Poznaj także wcześniejsze generacje IONIQ.