Hyundai KONA Electric. Niepowtarzalny design.

Odważna stylistyka nadwozia przyciąga wzrok muskularnymi, rzeźbionymi kształtami, eleganckim oświetleniem LED i niepowtarzalnymi detalami, które podkreślają silne DNA SUV-ów Hyundai.

Stylistyka

Wybierz samochód elektryczny. W dobrym stylu.

Odważna stylistyka nadwozia przyciąga wzrok muskularnymi,rzeźbionymi kształtami, eleganckim oświetleniem LED i niepowtarzalnymi detalami, które podkreślają silne DNA SUV-ów Hyundai.

Przednia osłona chłodnicy Hyundaia KONY Electric.

Przednia osłona chłodnicy.

KONA Electric jeździ jeszcze lepiej niż wygląda. Aerodynamiczne elementy stylistyczne, takie jak zamknięta osłona chłodnicy specjalnie ukształtowane koła i podwozie oraz aktywne klapki powietrzne w przednim zderzaku zapewniają wyjątkowo niski współczynnik oporu powietrza.

Kontrastujący dach Hyundaia KONA Electric.

Kontrastujący dach.

Stabilne i szerokie nadwozie modelu KONA Electric wieńczą relingi dachowe, które wizualnie podkreśla smukłą linię dachu i mogą unieść do 80 kg ładunku – dzięki czemu można zamontować bagażnik dachowy i zabrać ze sobą swój ulubiony sprzęt.

Wnętrze

Charakter i indywidualność.

KONA Electric wyróżnia także dbałość o szczegóły. Odkryj niespotykany poziom komfortu, który zapewniają wysokiej jakości materiały i wyrafinowany wystrój wnętrza.

Wnętrze Nowego Hyundaia KONA Electric.

Przestronność.

Hyundai KONA Electric jest gotowy na wszelkie wyzwania codziennego życia – w kabinie jest mnóstwo miejsca dla pasażerów, a bagażnik pomieści aż 332 litry (VDA). Przy złożonych na płasko oparciach do dyspozycji jest aż 1114 litrów – w sam raz na weekendowy wypad.

Konsola centralna Hyundaia KONA Electric.

Konsola centralna.

Tradycyjna dźwignia zmiany biegów została zastąpiona przez cztery przyciski drive-by-wire do sterowania automatyczną skrzynią biegów. Napęd elektryczny pozwolił wygospodarować dodatkowe miejsce na schowek w środkowej konsoli. Jest najbardziej widoczna różnica przy porównaniu wnętrza modelu KONA Electric z konwencjonalnym modelem KONA.