Zaprojektowany, aby zachwycać.

Duży, odważny i piękny – Nowy SANTA FE jest przeznaczony dla ludzi z charakterem. Prawdziwy król szos, który na długo przykuwa uwagę. Szerokie nadwozie i odważny design wielu przyprawią o zawrót głowy. Dzięki zręcznemu połączeniu wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowa stylistyka zewnętrzna podkreśla wyjątkowość w segmencie dużych SUV-ów.

20 lat ewolucji Santa Fe.

Wprowadzając model Santa Fe pierwszej generacji w 2000 roku, Hyundai był jednym z pionierów na rynku SUV-ów. Obchodzący swoje 20-lecie, Santa Fe odniósł ogromny sukces i stał się ikoną marki. Prześledźmy razem ewolucję naszego pierwszego SUV-a na przestrzeni lat.

 1. An image of the first generation Hyundai Santa Fe SUV.

  Pierwsza generacja 2000-2006.

  Pierwsza generacja miała mocny, ale dopracowany wygląd i była znacznie dłuższa i szersza niż wielu jej rywali, co podkreślało jej praktyczność w jeździe terenowej.

 2. An image of the second generation Hyundai Santa Fe SUV.

  Druga generacja 2006-2012.

  Druga generacja charakteryzowała się większą mocą silników i przestronnością wnętrza, a także zmodernizowanym systemem bezpieczeństwa, oferując jednocześnie znacznie lepsze prowadzenie w różnych warunkach jazdy niezależnie od pogody.

 3. An image of the third generation Hyundai Santa Fe SUV.

  Trzecia generacja 2012-2018.

  Trzecia generacja oferowała jeszcze wyższy komfort i jakość, wyznaczając nowy kierunek stylistyczny, na który składały się wyrafinowane linie oraz śmielej ukształtowane powierzchnie.

 4. An image of the fourth generation Hyundai Santa Fe SUV.

  Czwarta generacja 2018 - obecnie.

  Aspiracje do klasy premium czwartej generacji podkreśla prestiżowy wygląd, zaawansowana technologia, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i wyjątkowa przestronność.

  Projektowanie – od szkicu do salonu sprzedaży.

  Wstępne szkice na początku procesu to różne pomysły projektantów narysowane ołówkiem na papierze. W przypadku nowego SANTA FE zespół projektowy skupił się na uzyskaniu spokojniejszego, bardziej wyrafinowanego języka formy. Podkreśla ona szeroką sylwetkę i siłę nowego stylu, który wyraża harmonię i wyrafinowanie.

  A picture of SangYup Lee, the Executive Vice President and Global Head of Hyundai Design Center.
  Zmodernizowaliśmy Nowego SANTA FE, oferując funkcje klasy premium i atrakcyjną estetykę, co z pewnością podnosi jego prestiż. Śmiałe linie rozciągające się na boki oraz od przodu do tyłu nadają SANTA FE twardy, ale wyrafinowany wygląd, którego oczekuje nabywca SUV-a. Ponadto dodaliśmy liczne rozwiązania i funkcje, aby stworzyć prawdziwie rodzinnego SUV-a, który przyjemnie się prowadzi.

  - SangYup Lee - Szef Hyundai Global Design Center w Hyundai Motor Company -

  Stylistyka

  Surowe, ale wyrafinowane piękno.

  Większy, odważniejszy i bardziej charakterystyczny, nowy SANTA FE został przeprojektowany od podstaw. Pomysłowe połączenie surowej prezencji z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wewnątrz i na zewnątrz są wyjątkowym wyrazem w segmencie dużych SUV-ów.

  360°

  0%
   The new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV showing its new full LED headlamps and bumper.

   Wzorzec piękna.

   Wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T natychmiast przyciągają wzrok. Tworzą niepowtarzalną sygnaturę świetlną i zmieniają kolor na pomarańczowy, gdy działają jako kierunkowskazy.

   The new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV showing its new taillight design.

   Niewzruszona pewność siebie.

   Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.

   Śmiałe i ciekawe kolory nadwozia.

   Wybór należy do Ciebie. Spersonalizuj swojego Nowego SANTA FE, wybierając jeden z 9 przepięknych kolorów nadwozia inspirowanych naturą. Gamę uzupełniono o trzy nowe, stylowe kolory: Glacier White, Taiga Brown, Lagoon Blue.

   Wnętrze

   Materiały klasy premium. Niebywała przestronność.

   Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego SANTA FE, a poczujesz to od razu: więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia, Nowy SANTA FE oferuje również opcjonalny Pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.

   A picture of the new Hyundai Santa Fe's premium interior design.

   Płynąca konsola centralna.

   Jedną z najbardziej charakterystycznych elementów zmodernizowanego wnętrza jest "pływająca" konsola centralna, która elegancko i płynnie łączy się z pokrytą skórą deską rozdzielczą. Perfekcyjnie wykończona miękkimi materiałami konsola środkowa udostępnia w wiele zaawansowanych funkcji, co podkreśla poczucie klasy premium wewnątrz samochodu.

   1. A picture of the new Hyundai Santa Fe's new 12.3" fully digital cluster.

    Cyfrowy zestaw wskaźników.

    Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.

   2. A picture of the new Hyundai Santa Fe's optimally placed 10.25” touch widescreen.

    Nowy ekran dotykowy 10,25"

    Wszystko, czego potrzebujesz na dużym ekranie. Optymalnie umieszczony szeroki ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia doskonałą przejrzystość, łatwość obsługi i dublowanie funkcji smartfona.

   3. A close up image of the button type shift-by-wire inside the new Hyundai Santa Fe SUV.

    System shift-by-wire sterowany przyciskami.

    Za pomocą wygodnych przycisków na konsoli środkowej można wybrać jazdę do przodu, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie.

    Uchwyt na napoje z zamknięciem.

    W eleganckiej nowej konsoli środkowej umieszczono zasuwaną pokrywę, która pozwala zakryć drugi uchwyt na kubek i port USB, aby uzyskać bardziej schludny wygląd.

    An interior view of the centre console of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.
    A close-up image of the upgraded wireless charging pad in the new Hyundai Santa Fe.
    An interior view of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV showing the tray under the centre console.

    Półka pod konsolą.

    Półka umieszczona pod uniesioną konsolą środkową daje dużo łatwo dostępnego miejsca do przechowywania rzeczy osobistych.